Вікторія Лобач:

Займаюсь розробкою дизайн-проектів квартир, будинків, заміських котеджів, офісів, кафе, ресторанів та ін. Для мене дизайн – особливий вид мистецтва, який дозволяє дарувати Вам радість і комфорт!


... і просто люблю свою роботу!

Мій погляд:

Головним завданням в роботі дизайнера є створення унікальної, цілісної та якісної організації Вашого інтер'єру. Створення простору, який повністю буде відображати Ваше внутрішнє "Я", розкривати Вашу індивідуальність і в повному обсязі бути комфортним у всіх його проявах – ось завдання номер один для мене.

Етапи роботи:

РОЗРОБКА КОНЦЕПЦІЇ ДИЗАЙНУ
РОЗРОБКА ДИЗАЙН-ПРОЕКТУ
ФОТОРЕАЛІСТИЧНА ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
РОБОЧИЙ ПРОЕКТ


На етапі розробки концепції замовник розповідає свої побажання, як правило, підкріплюючи їх ілюстраціями з журналів та інтернету для кращого розуміння, так як у замовника не завжди є можливість точно сформулювати свої побажання «на словах». Дизайнер, враховуючи все вищесказане, розробляє кілька варіантів концепцій.


Коли вибраний один із запропонованих варіантів інтер'єру, починається наступний етап - ескізний проект або дизайн-проект.
На даному етапі пропонуються ідеї щодо (пере)планування, визначення стилю, розташування меблів, розстановка електрообладнання та сантехнічного обладнання, підбір оздоблювальних матеріалів, а також розробляються колірні рішення. Замовнику розроблений проект надається у вигляді планів та ескізів.


Наступним етапом є 3D моделювання — найбільш ефективний інструмент для візуалізації архітектурних, ландшафтних та інтер'єрних проектів. Це прекрасний спосіб представити проект замовнику у вигляді, максимально наближеному до реальності. Фотореалістична якість візуалізації інтер'єрів дозволяє якомога чітко передати ідеї дизайнера в майбутньому інтер'єрі.


Після того, як всі моменти обговорені і уточнені, можна переходити до робочого проекту. Весь наявний матеріал подається у вигляді робочої документації, по якій можна вести будівельні і ремонтні роботи. Всі креслення виконуються відповідно до технічних вимог - з вказівкою розмірів, перерізів і прив'язок. У робочій документації враховуються усі деталі, що дозволяє втілити проект в життя без постійного перебування дизайнера на об'єкті.


Авторський нагляд, як правило, оплачується окремо. Вартість його розраховується індивідуально і залежить від витраченого на проект часу, площі об'єкта і т.д. Нагляд проводиться для того, щоб здійснення робіт відповідало задуму дизайнера, оскільки найточніші креслення і візуалізація не завжди можуть передати усі нюанси. Регулярний нагляд дає гарантію втілення саме того інтер'єру, який був задуманий.

Для нестандартних та незвичних проектів громадських закладів, таких як, клуби, бутіки, кав'ярні, магазини, кафе та ін. діє спеціальна знижка, яка обговорюється в індивідуальному порядку.