text

стильФюжн

Легкий, сміливий, практичний стиль, який означає «об’єднання» – це популярний сьогодні стиль «фьюжн». Він дуже популярний серед людей, які ведуть відкритий, динамічний спосіб життя, адже і сам таким же динамічним образів з’явився в Європі на початку 90-х років минулого століття, коли мандрівники почали масово привозити екзотичні речі зі Сходу, Африки і Латинських країн.

Характерними для фьюжн є насичені відтінки, але практично ніколи не пастельні відтінки. Для підлоги використовується ламінат, паркет, ковролін з довгим ворсом, а меблі повинні гармонійно поєднуватися з кольором стін. Наприклад, якщо стіни яскраві – то меблі повинна бути більш простими і навпаки, щоб в кінцевому результаті вийшов контраст. Для стилю ф’южн характерно широке використання якісних синтетичних тканин.

Важливим елементом є точкове підсвічування, можна використовувати бра, торшери, настільні лампи. А в декорі використовують килими, шкури, картини, скульптури, плакати і т.д. Особливістю цього стилю є також те, що іноді одні лише предмети декору можуть створити інтер’єр повністю.

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide