text

стильАмпір

Особливість стилю «ампір» вже закладена в самій назві: «empiere» – імперія (франц. Мова). Саме тому дизайнери при роботі в цьому стилі звертаються до давніх традицій імператорського Риму з його прагненням до суворої величі і помпезності, холодної елегантності і бажання звеличити владу військових монархій. А в декоративному оформленні будинків і меблів використовують військові емблеми, зброю тих часів, лаврові вінки, крила грифонів, сфінксів та інших істот.

Особливість створення меблів в стилі «ампір» полягає у використанні античних архітектурних форм: колон, пілястр, консолей, карнизів і фризів, а опорні частини робляться у вигляді античних сфінксів, колон і левових лап, ідеї яких взяті з руїн стародавнього Риму.

Дуже важливу роль в цьому стилі має якість матеріалів. Перевага надається меблям, які виготовляють з темно-червоного дерева, а їх поверхню прикрашають бронзою або різьбленням. Ніжки меблів, часто, роблять у вигляді лап міфічних тварин, а на кутах шаф можуть бути фігури крилатих істот.

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide